Nauczyciele ATAS

Relacja z gali wręczenia nagród laureatom konkursu "Wartościowa wycieczka szkolna" 2012

W magicznym dniu 12.12.12 w teatrze Capitol w Warszawie odbyła się uroczysta gala, podczas której nastąpiło wręczenie nagród w ogólnopolskim konkursie dla nauczycieli pt. "Wartościowa wycieczka szkolna". Konkurs został zorganizowany przez firmę ATAS pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Było nam niezwykle miło gościć wyróżnionych nauczycieli z całej Polski. Odległość nie przeszkodziła gościom dotrzeć z wielu miejscowości. W imieniu Pani Danuty Narożnej oraz delegacji ze szkoły ze Słupska bardzo dziekujemy armatorowi Stena Line za pokrycie kosztów przejazdu.

Gala upłynęła w niezwykle podniosłym nastroju. Rozdanie nagród  było możliwe dzięki wsparciu organizacji tak znakomitych jak:

- Czech Tourism

- Germany Travel

- Demart

- Literka.pl

- Macmillan

- OND Edukator

- The Teacher

- Teatr Capitol

 

Wycieczki były niesamowite! Mogliśmy wysłuchać relacji niektórych z nich. Nagradzanie nauczycieli za serce i wysiłek jaki włożyli w zapewnienie uczniom wspaniałego czasu, było prawdziwą przyjemnością.

 

Informacje o zwycięzcach i wyróżnieniach w konkursie znajdują się na stronie http://www.konkurs.atas.pl/

 

Dzięki zaangażowaniu Teatru Capitol wszyscy uczestnicy gali mogli wziąć udział w części artystycznej. Pierwszą jej częścią były Warsztaty Kreacji Wizerunku prowadzone przez Panią Marzannę Graff. Mogliśmy się dowiedzieć jak sprawić dobre wrażenie od pierwszego spojrzenia rozmówcy oraz jak właściwie przemawiać

 

W drugiej części mogliśmy  obejrzeć fenomenalny monodram  pt. "Aktor... to Aktor... to Aktor..." w wykonaniu Cezarego Morawskiego.Obejrzeć to mało powiedziane, ponieważ wszyscy wzięliśmy udział w tej niesamowitej sztuce.

 

Było to z pewnością niezwykle udane zwieńczenie tego magicznego wieczoru. Dziękujemy, że mogliśmy go spędzić razem z Państwem. Do zobaczenia w przyszłym roku!

 

Zespół ATAS